750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 1000 ML Soft Touch Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 1000 ML Soft Touch Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferahlatıcı ve zarif bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, çeşitli çiçek ve meyve notalarının tazeliği ile mekanınıza canlılık getirirken, alt notalardaki odunsu ve misk tonlarıyla sıcaklık sağlar. Soft Touch kartuşu, atmosferinizi yumuşak ve hoş bir şekilde dönüştürecek.
  • Barkod:8698529874701
  • Marka :Airtech
  • Kategori:1000 ML Koku Kartuşu
  • 2.990,00 TL

Airtech 1000 ML Soft Touch Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferahlatıcı ve zarif bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, çeşitli çiçek ve meyve notalarının tazeliği ile mekanınıza canlılık getirirken, alt notalardaki odunsu ve misk tonlarıyla sıcaklık sağlar. Soft Touch kartuşu, atmosferinizi yumuşak ve hoş bir şekilde dönüştürecek.

Üst Nota: Lotus Çiçeği, Menekşe Çiçeği, Ozonik Notalar (Taze Çiçeksi)
Orta Nota: Portakal, Bergamot (Narenciye)
Alt Orta Nota: Ahududu, Erik (Meyvemsi)
Orta Nota: Orkide, Manolya, Ylang Ylang, Frangipani, Menekşe, İris (Çiçeksi)
Alt Nota: Sumatra Paçuli, Meşe Yosunu, Vetiver, Sandal Ağacı, Çam (Odunsu)
Dip Nota: Yumuşak Misk (Misk)

Airtech Soft Touch Oda Kokusu Makine Kartuşu, çiçek ve meyve notalarının ferahlığını, odunsu ve misk tonlarıyla birleştirerek mekanınıza zarif ve sıcak bir atmosfer katmak için tasarlandı. Mekanınızı özel bir dokunuşla tazelemek ve sıcaklık kazandırmak için Soft Touch kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...