750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 1000 ML Barcelona Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 1000 ML Barcelona Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferahlatıcı ve çiçeksi bir atmosfer getirin. Bu özel kartuş, çeşitli meyve notaları ve hoş çiçek esanslarıyla mekanınıza canlılık ve tazelik katarken, odunsu alt notalarla denge sağlar. Barcelona kartuşu, mekanınızın atmosferini tazeleyecek ve zenginleştirecek.
  • Barkod:8698529855175
  • Marka :Airtech
  • Kategori:1000 ML Koku Kartuşu
  • 2.990,00 TL

Airtech 1000 ML Barcelona Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferahlatıcı ve çiçeksi bir atmosfer getirin. Bu özel kartuş, çeşitli meyve notaları ve hoş çiçek esanslarıyla mekanınıza canlılık ve tazelik katarken, odunsu alt notalarla denge sağlar. Barcelona kartuşu, mekanınızın atmosferini tazeleyecek ve zenginleştirecek.

Üst Nota: Yeşil Elma, Greyfurt, Kavun, Şeftali Armut (Meyvemsi Taze)
Orta Nota: Gül, Gül Hatmi, Yasemin (Çiçeksi)
Alt Nota: Sandal Ağacı, Misk (Odunsu Misk)

Airtech Barcelona Oda Kokusu Makine Kartuşu, ferah ve meyvemsi üst notalarıyla başlayarak, çiçeksi orta notalara geçiş yapar ve sıcak odunsu alt notalarla tamamlanır. Mekanınıza canlılık ve tazelik katmak için Barcelona kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...