750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 1000 ML Mirandes Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 1000 ML Mirandes Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza zarif ve etkileyici bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, yeşil narenciye notaları ve beyaz çiçek esanslarıyla mekanınıza canlılık ve zarafet getirirken, alt notalardaki amber ve misk tonlarıyla derinlik kazanır. Mirandes kartuşu, mekanınıza özel bir dokunuş katarak atmosferinizi zenginleştirir.
  • Barkod:8698529433298
  • Marka :Airtech
  • Kategori:1000 ML Koku Kartuşu
  • 2.990,00 TL

Airtech 1000 ML Mirandes Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza zarif ve etkileyici bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, yeşil narenciye notaları ve beyaz çiçek esanslarıyla mekanınıza canlılık ve zarafet getirirken, alt notalardaki amber ve misk tonlarıyla derinlik kazanır. Mirandes kartuşu, mekanınıza özel bir dokunuş katarak atmosferinizi zenginleştirir.

Üst Nota: Melekotu, Mandalina (Yeşil Narenciye)
Orta Nota: Tuberose, Ylang-Ylang (Beyaz Çiçeksi)
Alt Nota: Amber, Misk (Amber Tonlu Misk)

Airtech Mirandes Oda Kokusu Makine Kartuşu, canlandırıcı üst notalarla başlayarak, beyaz çiçeklerin zarif orta notalarına geçiş yapar ve sıcak amber ve misk alt notalarla tamamlanır. Mekanınıza özel ve etkileyici bir atmosfer katmak için Mirandes kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...