750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 1000 ML Sümela Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 1000 ML Havana Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve sofistike bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, zencefil ve geranium yapraklarının baharatlı ve yeşil notalarıyla mekanınıza enerji getirirken, alt notalardaki odunsu ve tütün tonlarıyla karakter kazandırır. Havana kartuşu, atmosferinizi zengin ve etkileyici bir şekilde dönüştürecek.
  • Barkod:8698529619876
  • Marka :Airtech
  • Kategori:1000 ML Koku Kartuşu
  • : 1000 ML
  • 2.990,00 TL

Airtech 1000 ML Sümela Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve tatlı bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, zencefil ve baharatlı notaların enerjisiyle mekanınıza canlılık katar, meyvemsi üst notalar ise tatlılık ve ferahlık sunar. Orta notalardaki adaçayı ve fesleğen aromalarıyla dengelenen kartuş, alt notalardaki çikolata ve vanilya ile mekanınıza hoş bir tatlılık getirir. Sümela kartuşu, atmosferinizi zengin ve tatlı bir şekilde dönüştürecek.

Üst Nota: Zencefil (Baharatlı)
Orta Üst Nota: Armut, Kiraz (Meyvemsi)
Orta Nota: Adaçayı, Fesleğen (Aromatik)
Alt Orta Nota: Çikolata, Vanilya (Tatlı)
Dip Nota: Misk (Misk)

Airtech Sümela Oda Kokusu Makine Kartuşu, tatlı ve baharatlı üst notalarla başlar, aromatik ve meyvemsi orta notalara geçer ve tatlı çikolata ve vanilya alt notalarla mekanınıza hoş bir tatlılık katarken, misk alt notalar da kalıcılık sağlar. Mekanınıza sıcaklık ve tatlılık katmak için Sümela kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...