750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 1000 ML Maribu Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 1000 ML Maribu Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve etkileyici bir ambiyans katın. Bu benzersiz kartuş, çeşitli notaların muhteşem bir uyumunu sunarak atmosferinizi zenginleştirir. Özenle seçilen baharatlar, odunsu notalar ve çiçek esansları, mekanınıza derinlik ve karakter kazandırır.
  • Barkod:8698529561335
  • Marka :Airtech
  • Kategori:1000 ML Koku Kartuşu
  • 2.990,00 TL

Airtech 1000 ML Maribu Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve etkileyici bir ambiyans katın. Bu benzersiz kartuş, çeşitli notaların muhteşem bir uyumunu sunarak atmosferinizi zenginleştirir. Özenle seçilen baharatlar, odunsu notalar ve çiçek esansları, mekanınıza derinlik ve karakter kazandırır.

Üst Nota: Karanfil, Tarçın, Anason, Pembe Biber (Baharatlı)
Orta Nota: Oud, Sedir Ağacı, Atlas Sediri, Sandal Ağacı, Gaiacwood (Odunsu) Alt Nota: Gül (Çiçeksi)
Dip Nota: İris, Oud, Benjoin, Tatlı Amber, Vanilya, Sıcak Bal, Pamuk Şeker (Balsamik Amber) Amberi Diffüzyonlu Misk (Musk)

Airtech Maribu Oda Kokusu Makine Kartuşu ile hem mistik hem de etkileyici bir kokuya sahip olun. Mekanınızı kişiselleştirirken hoş bir koku deneyimi yaşamak için Maribu kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...