750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 5000 ML Santiago Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 5000 ML Santiago Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza tazelenen ve huzurlu bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, farklı notaların özenle seçilmiş bir bileşimiyle mekanınıza canlılık ve sakinlik getirir. Santiago kartuşu, ferahlatıcı ve çiçeksi notalarıyla mekanınızı dönüştürecek.
  • Barkod:8698529854161
  • Marka :Airtech
  • Kategori:5000 ML Koku Kartuşu
  • 13.990,00 TL

Airtech 5000 ML Santiago Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza tazelenen ve huzurlu bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, farklı notaların özenle seçilmiş bir bileşimiyle mekanınıza canlılık ve sakinlik getirir. Santiago kartuşu, ferahlatıcı ve çiçeksi notalarıyla mekanınızı dönüştürecek.

Üst Nota: Ambrette, Armut (Meyvemsi)
Orta Nota: Ylang-Ylang, Gül, Su Notaları (Çiçeksi)
Alt Nota: Beyaz Misk (Misk)

Airtech Santiago Oda Kokusu Makine Kartuşu, meyvemsi üst notaların, çiçeksi ve misk alt notalarıyla buluştuğu bir kompozisyon sunar. Mekanınızın atmosferini tazeleyin ve sakin bir ambiyans yaratmak için Santiago kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...