750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 5000 ML Bergama Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 5000 ML Bergama Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza doğanın esanslarıyla dolu bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, çeşitli notaların özenle bir araya getirildiği bir kompozisyonla mekanınıza karakter ve ferahlık getirir. Bergama kartuşu, herbalyen, baharatlı ve odunsu notalarıyla mekanınızı dönüştürecek.
  • Barkod:8698529671270
  • Marka :Airtech
  • Kategori:5000 ML Koku Kartuşu
  • 13.990,00 TL

Airtech 5000 ML Bergama Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza doğanın esanslarıyla dolu bir atmosfer katın. Bu özel kartuş, çeşitli notaların özenle bir araya getirildiği bir kompozisyonla mekanınıza karakter ve ferahlık getirir. Bergama kartuşu, herbalyen, baharatlı ve odunsu notalarıyla mekanınızı dönüştürecek.

Üst Nota: Selvi Ağacı (Bitkisel)
Orta Nota: Kimyon, Muskat, Bergamot (Baharatlı)
Alt Nota: Sedir Ağacı (Odunsu)

Dip Nota: Agar Ağacı (Odunsu) Tütsü (Dumanlı) Misk (Misk)

Airtech Bergama Oda Kokusu Makine Kartuşu, doğanın zengin kokularını herbalyen ve baharatlı notalarla birleştirirken, odunsu ve dumanlı alt notalarla mekanınıza mistik bir dokunuş katar. Mekanınızı tazelemek ve karakter katmak için Bergama kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...