750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 5000 ML Yeşil Çay Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 5000 ML Yeşil Çay Oda Koku Makine Kartuşu ile doğanın tazelik ve ferahlığını mekanınıza taşıyın. Yeşil çayın canlandırıcı ve rahatlatıcı kokusu, atmosferinizi özgün bir deneyimle dolduracak. Geniş hacmi sayesinde uzun süreli etki sağlarken, Airtech kalitesiyle üretilen bu kartuş, koku makinenizin performansını en üst seviyeye çıkarır. Evinizden iş yerinize, her mekanda ferah bir ambiyans yaratmak için Airtech Yeşil Çay Oda Koku Makine Kartuşu'nu keşfedin.
  • Barkod:8698529563254
  • Kategori:5000 ML Koku Kartuşu
  • 13.990,00 TL
Airtech 5000 ML Yeşil Çay Oda Koku Makine Kartuşu ile doğanın tazelik ve ferahlığını mekanınıza taşıyın. Yeşil çayın canlandırıcı ve rahatlatıcı kokusu, atmosferinizi özgün bir deneyimle dolduracak. Geniş hacmi sayesinde uzun süreli etki sağlarken, Airtech kalitesiyle üretilen bu kartuş, koku makinenizin performansını en üst seviyeye çıkarır. Evinizden iş yerinize, her mekanda ferah bir ambiyans yaratmak için Airtech Yeşil Çay Oda Koku Makine Kartuşu'nu keşfedin.
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...