750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 5000 ML Havana Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 5000 ML Havana Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve sofistike bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, zencefil ve geranium yapraklarının baharatlı ve yeşil notalarıyla mekanınıza enerji getirirken, alt notalardaki odunsu ve tütün tonlarıyla karakter kazandırır. Havana kartuşu, atmosferinizi zengin ve etkileyici bir şekilde dönüştürecek.
  • Barkod:8698529297333
  • Marka :Airtech
  • Kategori:5000 ML Koku Kartuşu
  • 13.990,00 TL

Airtech 5000 ML Havana Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza sıcak ve sofistike bir dokunuş katın. Bu özel kartuş, zencefil ve geranium yapraklarının baharatlı ve yeşil notalarıyla mekanınıza enerji getirirken, alt notalardaki odunsu ve tütün tonlarıyla karakter kazandırır. Havana kartuşu, atmosferinizi zengin ve etkileyici bir şekilde dönüştürecek.

Üst Nota: Zencefil, Pelargonium Yaprakları (Baharatlı Yeşil)
Orta Nota: Reçineler, Sedir Ağacı, Tütün, Kahve (Balsamik Odunsu)
Alt Nota: Oud, Tütsü (Odunsu Aromatik)

Airtech Havana Oda Kokusu Makine Kartuşu, sıcak ve baharatlı üst notalarıyla başlayarak, odunsu ve tütünlü orta notalara geçiş yapar ve odunsu tütsü alt notalarla mekanınıza sofistike bir dokunuş katar. Mekanınıza sıcaklık ve karakter katmak için Havana kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...