750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airscent Mini Dar Alan Koku Makinesi (Beyaz)

  • AIRSCENT MINI, kompakt boyutları ve etkileyici performansıyla dikkat çeken bir üründür. Boyutları L106W93H200(MM) olan bu ürün, kullanıcılarına sadece 1.5W güç tüketimiyle enerji verimliliği sunar. Bu özellik, hem çevre dostu bir yaklaşım sunar hem de enerji maliyetlerini düşük tutar.
  • Barkod:8698529296787
  • Kategori:Dar Alan Koku Makinesi
  • Renkleri: Beyaz
  • 3.950,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.

AIRSCENT MINI, kompakt boyutları ve etkileyici performansıyla dikkat çeken bir üründür. Boyutları L106W93H200(MM) olan bu ürün, kullanıcılarına sadece 1.5W güç tüketimiyle enerji verimliliği sunar. Bu özellik, hem çevre dostu bir yaklaşım sunar hem de enerji maliyetlerini düşük tutar.

0.2ML/dakika oranındaki esans tüketimiyle AIRSCENT MINI, odanızı sürekli hoş bir kokuyla doldurur. Bu özellik, kullanıcıya ferah bir atmosfer sağlar ve mekanın her zaman hoş bir kokuyla dolu olmasını sağlar. Bu, özellikle ofisler, oteller, evler veya diğer kapalı mekanlar için ideal bir özelliktir.

Düşük ses seviyesiyle (50DBA) sessiz bir deneyim sunan AIRSCENT MINI, kullanıcılara rahat bir kullanım sağlar. Bu özellik, ürünün çalışma sırasında rahatsızlık yaratmadan arka planda sessizce çalışmasını sağlar. Bu özellik, özellikle çalışma ortamlarında veya uyku zamanlarında kullanıcıların konforunu artırır.

Özetle, AIRSCENT MINI kompakt boyutları, düşük güç tüketimi, etkileyici esans tüketimi ve sessiz çalışma özellikleri ile kullanıcılarına hoş bir koku deneyimi sunan bir aroma dağıtıcı üründür.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...