750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airscent Magic Tavan Tipi Koku Makinesi (Siyah)

  • AIRSCENT MAGIC, zarif tasarımı ve güçlü performansıyla öne çıkan bir aroma dağıtıcıdır. L151W93H230(mm) boyutlarıyla, ürünün şık ve modern bir görünüme sahip olmasını sağlar. 4.5W güç tüketimiyle, enerji verimliliği sunarak kullanıcılara hem performans hem de çevre dostu bir deneyim sunar.
  • Barkod:8698529520172
  • Kategori:Koku Makineleri
  • Renk: Siyah
  • 5.950,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.

AIRSCENT MAGIC, zarif tasarımı ve güçlü performansıyla öne çıkan bir aroma dağıtıcıdır. L151W93H230(mm) boyutlarıyla, ürünün şık ve modern bir görünüme sahip olmasını sağlar. 4.5W güç tüketimiyle, enerji verimliliği sunarak kullanıcılara hem performans hem de çevre dostu bir deneyim sunar.

1ml/h yağ tüketimi sayesinde, AIRSCENT MAGIC odanızı sürekli ferahlatır. Bu özellik, mekanın her zaman hoş bir kokuyla dolu olmasını sağlar ve kullanıcılara ferah bir atmosfer sunar. Özellikle ofisler, oteller, alışveriş merkezleri veya evler gibi çeşitli mekanlarda kullanım için idealdir.

Düşük ses seviyesiyle (50DBA) sessiz bir atmosfer sunan AIRSCENT MAGIC, kullanıcıların rahat bir deneyim yaşamasını sağlar. Bu özellik, ürünün çalışma sırasında minimum düzeyde ses çıkarmasını ve kullanıcıların rahatsızlık hissetmeden kullanımını mümkün kılar.

Özetle, AIRSCENT MAGIC, zarif tasarımı, güçlü performansı, düşük güç tüketimi ve sessiz çalışma özellikleriyle kullanıcılara hoş bir koku deneyimi sunan bir aroma dağıtıcıdır.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...