750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airscent Geniş Alan Koku Makinesi - Beyaz

  • Airscent Geniş Alan Koku Makinesi, etkili koku salınımı sağlayan yenilikçi bir üründür ve 1000 m3’e kadar olan mekanlarda kullanıma uygundur.
  • Barkod:8698529236363
  • Marka :Airtech
  • Kategori:Geniş Alan Koku Makinesi
  • Renkler: Beyaz
  • 6.950,00 TL
  • Aynı gün kargoda!

Airscent Geniş Alan Koku Makinesi, etkili koku salınımı sağlayan yenilikçi bir üründür ve 1000 m3’e kadar olan mekanlarda kullanıma uygundur. Şık ve minimalist görüntüsü, her türlü mekanda estetik bir şekilde kullanılmasını sağlar. Duvara asılması önerilen bir tasarıma sahiptir, bu sayede kokulandırma seviyesi en üst seviyeye çıkar.

Airscent Geniş Alan Koku Makinesi, etkili koku salınımı ve minimal ses seviyesi sunar. Ses seviyesi maksimum 46 dB’dir, bu da sessiz bir ortamda dahi rahatsızlık vermez. Kullanıcıların konforunu ön planda tutar.

Bu ürün, mekanınıza hoş bir koku deneyimi yaşatırken aynı zamanda estetik bir görünüm sunar. Şık tasarımı, her türlü mekana uyum sağlar ve mekanın atmosferini tamamlar. Minimalist tarzıyla dikkat çeken Airscent Geniş Alan Koku Makinesi, ziyaretçilerinizin hoş bir deneyim yaşamasını sağlar.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...