750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Sprey Oda Kokusu İstanbul

  • İstanbul Sprey Oda Kokusu, kendinizi büyülü bir şehrin atmosferine taşıyacak.
  • Barkod:8698529911482
  • Kategori:Sprey Kokular
  • 229,00 TL

İstanbul Sprey Oda Kokusu, kendinizi büyülü bir şehrin atmosferine taşıyacak. İçeriğindeki çiçek ve narenciye notalarıyla ferahlatıcı ve zarif bir ambiyans oluşturur. Eşsiz chypre ve limon esansları, bu spreyin karakterini belirlerken, bergamot ve aldehitlerle zenginleştirilmiş bir dokunuş sunar. İstanbul’un özgün ve canlı havasını anımsatan bu koku, odanıza taze bir enerji ve zarafet katar. İstanbul Sprey Oda Kokusu, evinizi her anında ferahlık ve canlılıkla doldurmak için ideal bir tercihtir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...