750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Sprey Oda Kokusu Air Bouquet

  • Air Bouquet Sprey Oda Kokusu, çiçeksi üst notalar, meyvemsi orta notalar ve taze narenciye ile meyve dip notalarının eşsiz kombinasyonuyla tasarlandı. Evde veya ofiste kullanabileceğiniz bu benzersiz koku, odanızı taze bir atmosferle doldurarak enerji verir. Air Bouquet, her sıktığınızda ferah ve canlı bir ambiyans sunar. Özel kokusuyla kendinizi iyi hissetmek ve etrafınızdakilere hoş bir deneyim yaşatmak için ideal bir seçenektir.
  • Barkod:8698529199118
  • Kategori:Sprey Kokular
  • 229,00 TL

Air Bouquet Sprey Oda Kokusu, çiçeksi üst notalar, meyvemsi orta notalar ve taze narenciye ile meyve dip notalarının eşsiz kombinasyonuyla tasarlandı. Evde veya ofiste kullanabileceğiniz bu benzersiz koku, odanızı taze bir atmosferle doldurarak enerji verir. Air Bouquet, her sıktığınızda ferah ve canlı bir ambiyans sunar. Özel kokusuyla kendinizi iyi hissetmek ve etrafınızdakilere hoş bir deneyim yaşatmak için ideal bir seçenektir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...