750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

Tuvalet Hijyeninde Airscent Hijyenik Köpük ile Kesintisiz Koruma
Gün içinde herkesin temas ettiği tuvalet alanları, hastalık yayma riski taşıyan noktalar arasında yer alır. Özellikle tuvalet oturulan kısımları, kapı kolları ve musluk başları, hijyen konusundaki endişeleri artırır. Airscent olarak, bu alandaki hassasiyeti anlıyor ve size hijyenik bir çözüm sunuyoruz: Airscent Hijyenik Köpük.

Hastalıklardan Korunmanın Pratik Yolu: Hijyenik Köpük ile Sterilizasyon
Tuvalet hijyeni için en büyük silahınız Airscent Hijyenik Köpük olabilir. Özellikle Hijyenik Köpük Makinası’nda kullanılan Polijen teknolojisi sayesinde makina kullanımı sırasında hastalık bulaşma riski minimize edilir. Klozet oturulan kısım, kapı kolları ve musluk başları gibi alanları, temas etmeden önce Airscent Hijyenik Köpük ile sterilize ederek hastalıklardan korunabilirsiniz.

Tam Hijyen: Diğer Ürünlerden Farklılık
Diğer ürünler yüzeyleri tam anlamıyla temizleme ve hijyen sağlama konusunda yetersiz kalabilir. Ancak Airscent Hijyenik Köpük, tuvaletlerde klozet, kapı kolları ve diğer yüzeylerde tam hijyen sağlar. Hızlı kuruyan köpük solüsyonu sayesinde misafirleriniz, temas edecekleri alanlarda güvenle hijyenik köpüğü kullanabilirler.

Tasarruf ve Sorunsuz Kullanım
Airscent Hijyenik Köpük, piyasadaki benzer ürünlere kıyasla 10 kata kadar tasarruf sağlar. Teknik sorunlar ve hizmet yetersizliği gibi endişeleri unutun. Klozet kapak örtüsü cihazının görüntü kirliliği gibi konular da Airscent Hijyenik Köpük ile gündemde değil.
Sağlık ve konforunuz için Airscent Hijyenik Köpük ile tuvalet hijyenini en üst seviyeye taşıyın. Hijyen ve güvenin öncüsü Airscent ile her an temiz ve sağlıklı bir ortamda olmanın keyfini yaşayın.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...