Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

2008 yılında "İnsana ve Çevreye Duyarlı, Ekolojik ürünler ve en kaliteli servis hizmeti" ilkesiyle yola çıkan Airtech Hygiene, geçen 9 yıllık süreçte müşterilerine, en kaliteli ürünlerini söz verdiği servis süresinde ulaştırarak müşterilerinden hakettiği güveni kazanmıştır.

Airtech Hygiene, 2013 yılından bu yana Dünya‘nın en büyük Hijyen ürünleri üreticileri olan Amerikan Rubbermaid ve İngiliz Vectair firmasının Türkiye Distribütörlüğünü başarılı bir şekilde yürütmektedir. Ülkemizin önde gelen Otel, Hastane, Okul, Holding, AVM ve Şirketlerinin hijyen ve kokulandırma hizmetini başarılı bir şekilde üstlenmiş bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 1600 müşterisine, aylık olarak Hijyen ve Kokulandırma hizmeti sunan Airtech Hygiene, tüm ürünlerinde inovasyon ve yüksek kalite standartını ön planda tutarak Müşterilerinin desteği ile hızla büyümeye devam etmektedir.

2017 yılında Yurt dışı İhracatına da başlamış olan Airtech Hygiene, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı müşteri portföyünü büyüterek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Airtech Hygiene bir ARTEMİS KURUMSAL KOKU VE HİJYEN ÇÖZÜMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. firmasıdır.