750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! 750 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Bambu Çubuklu Oda Kokularını 3 Al 2 Öde! Sprey Oda Kokularını 3 Al 2 Öde!

    Airtech 250 ML California Oda Koku Makine Kartuşu

  • Airtech 250 ML California Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferah ve meyvemsi bir atmosfer getirin. Bu özel kartuş, şampanya ve meyvemsi notaların enerjisiyle mekanınıza canlılık katarken, meyve çiçeği esanslarıyla tatlı bir denge sunar. Woody ve misk alt notaları, atmosferinizi zenginleştirirken kalıcılık sağlar.
  • Barkod:8698529397552
  • Marka :Airtech
  • Kategori:250 ML Koku Kartuşu
  • 899,00 TL

Airtech 250 ML California Oda Kokusu Makine Kartuşu ile mekanınıza ferah ve meyvemsi bir atmosfer getirin. Bu özel kartuş, şampanya ve meyvemsi notaların enerjisiyle mekanınıza canlılık katarken, meyve çiçeği esanslarıyla tatlı bir denge sunar. Woody ve misk alt notaları, atmosferinizi zenginleştirirken kalıcılık sağlar.

Üst Nota: Şampanya, Meyvemsi Notalar (Meyvemsi)
Orta Nota: Şeftali Çiçeği (Meyvemsi)
Alt Nota: Odunsu Notalar, Beyaz Misk, Amber (Odunsu Misk Tonlu)

Airtech California Oda Kokusu Makine Kartuşu, ferah ve meyvemsi notaların enerjisini tatlı çiçek esanslarıyla birleştirirken, odunsu ve misk alt notalarla mekanınıza sıcaklık ve karakter katar. Mekanınıza enerjik ve hoş bir atmosfer katmak için California kartuşunu tercih edin.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından www.mngkargo.com adresinde gönderi takibi alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.
Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.
750 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 59.90 TL olup,
750 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Yurt dışı teslimat için lütfen iletişime geçiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...